JUŻ WKRÓTCE NOWA DOSTAWA! || PRZEDMIOTY KUPIONE W PIĄTEK WYSYŁANE SA W PONIEDZIAŁEK

Delikatesy włoskie – sklep internetowy Smaki z Włoch

O nas, Smaki z Włoch

Bo każdy dzień jest początkiem czegoś wyjątkowego

Włochy są jednym z najbardziej intrygujących i najpiękniejszych miejsc na świecie. Z jednej strony wspaniały krajobraz i klimat łączący morze i wysokie góry a z drugiej wielowiekowa tradycja sprawiają, że to miejsce, gdzie niemal każdy czuje się dobrze. Włochy to także wyśmienita kuchnia, która jest znana niemal na całym świecie. Niezwykle smaczne dania w postaci makaronu, risotto, sałatek czy dań uwodzą niemal każdego swoim smakiem. Wspomnieć także trzeba o pysznych deserach jak tiramisu czy cannoli które rozsmakują najbardziej wyszukane podniebienia. Warto jednak podkreślić, że smak tych wszystkich dań nie byłby możliwy do uzyskania, gdyby nie włoskie warzywa i owoce, sery i inne składniki, które tworzą wyjątkowe produkty. Nie można także zapomnieć o włoskim winie, które niewątpliwie należy do najlepszych na świecie.

O nas, Smaki z Włoch

O nas, Smaki z Włoch

Nasza idea

Naszą ideą jest promować te produkty w tym wina, które nie są powszechnie dostępne w polskich sklepach. Jednocześnie oddajemy dwa narzędzia w postaci blogu i przepisów, w których postaramy się przybliżyć się Włochy z mniej znanej strony. A w zakładce przepisy możecie znaleźć przepisy Babci Marty, która wiele unikalnych przepisów poznała we Włoszech i podzieli się nimi na naszej stronie.

O nas, Smaki z Włoch

Smaki z Włoch

Miłość do Włoch połączona z pasją włoskimi zwyczajami, kulturą a przede wszystkim historią oraz smakami doprowadziła do powstania naszego sklepu Smaki z Włoch. Naszą ideą jest przybliżenie Państwu najlepszych włoskich smaków serów, wędlin, przetworów czy słodyczy a także wina, które coraz częściej gości na polskich stołach. W naszej ofercie znajdują się produkty ze wszystkich regionów Włoch w szczególności z Toskanii, Sycylii czy Friuli Wenecja Giulia. Oferujemy Państwu wina cieszące się największa popularnością wśród rodowitych Włochów, które dotychczas były mało znane w Polsce.

O nas, Smaki z Włoch

O nas, Smaki z Włoch

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 600 011 745
Email: kontakt@smakizwloch.pl

 

Czy masz ukończone 18 lat?
Strona zawiera produkty przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Zapraszamy po osiągnięciu pełnoletności.